DO HYMNU!O NASNEWSPRODUKCJENTBLINKIKONTAKT

 

O NAS

Cóż można napisać o grupie Lamers? Powstała gdzieś w latach 90. XX wieku jako mały żartobliwy projekt, przeszła przez etap pół-fikcyjnej crazy-grupy i doszła do obecnej postaci - poważnej (chociaż nie aż tak bardzo) grupy multiplatformowej.

W grupie znajduje się całkiem spora ilość ludzi. Obecnie ciężko jest nawet doliczyć się wszystkich, którzy przewinęli się przez grupę. Są w niej na pewno starzy, stali członkowie (zarówno aktywni, jak i niekatywni) oraz wielu ludzi, którzy przewijali się przez grupę Lamers na przestrzeni lat (np. twórcy warszawskiego magazynu "SER" czy też Echo alias Diskemptor - twórca pierwszego dema assemblerowego grupy - 4D demo 8). Kto nad tym wszystkim panuje? Prawdopodobnie nikt, bo o ile dostać się do grupy można jedynie przez oficjalne przyjęcie (przez któregoś z aktywnych memberów), to cała dalsza działalność członków opiera się na indywidualnych pomysłach i zwyczajnej chęci robienia ciekawych rzeczy.

Mogłoby się wydawać, że tego typu charakter grupy nie przyniesie rezultatów w postaci produkcji, jednak ilość tych ostatnich, w porównaniu do produkcji typowej grupy prowadzonej przez "silnych liderów", jest naprawdę duża. I ciągle powstają nowe.

Wydaliśmy dziesiątki crazy-dem, dwa własne magazyny dyskowe, produkcje na Amigę 68K, PowerPC, AtariXL/XE oraz inne platformy. Istniejemy od prawie 20 lat (w różnej formie) i cały czas potrafimy (a przynajmniej mamy taką nadzieję) zaskoczyć.

Przybliżona lista członków grupy (zarówno aktywnych jak i nieaktywnych, którzy przyczynili sie do powstania produkcji):

Alias (Lamias)

koder

A

AdamK

koder

A

Shexbeer

grafik, video

A

Szeryf

koder

A

Magenta

grafik

A

XTD (Lamesoft)

muzyk, koder

A

KYA (Lamya)

grafik, video

A

Ajcek

koder

A

VLX

muzyk

A

Wieczór

muzyk, koder

A

MKM

koder

A

Drygol

sprzętowiec

A

Sachy

koder

A

Willy

sprzętowiec

A

Johny

koder

A

SIM1

grafik

A

Odyn1ec

grafik

A

Voyager

muzyk

A

Kris3D

grafik

A

Gepard

grafik

 

Ryko (Johan)

txt-writer, support

 

Tris

grafik

 

Kafel

grafik

 

Deadman

support

 

Gluten (Pluten)

koder

 

Goocio (La Bonk)

koder

 

Rafaello (Lamello)

grafik

 

P242 (Lame 243)

grafik

 

Atrey

support

 

Jarko (Kaziu)

koder, txt-writer

 

Tinner (Laminner)

grafik

 

Inflex (Lamzur)

muzyk

 

Echo (Diskemptor)

koder

 

Coza (Laminator)

koder

 

Mccnex

muzyk

Q

At0m

koder, grafik

Q

Mr. Wolf (Wolfram)

text-writer, koder

Q

Tygrys

koder

Q

A - aktywny ... Q - odszedł z grupy ... pozostałe osoby są to dawni członkowie, którzy zaprzestali działalności

(c) 2014-2016 - Lamers - Podaj to, co najleprze

(c) 2014-2016 LAMERS

Uwaga! Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), które mogą być bardzo niebezpieczne - zajmują cenne miejsce na dysku i dokonują zmian w MFT (sporadycznie również w FAT). Mogą być także odczytane przez przeglądarkę i przekazane skryptom PHP w różnych celach. Być może nic złego się nie stanie ale z drugiej strony - możliwe jest nawet zaistnienie ekstremalnie niebezpiecznych sytuacji. W ciasteczkach można ukryć kod wirusa, który nie będąc sam w sobie groźny w takiej postaci, może jednak wzbudzić zanteresowanie systemów antywirusowych zwiększając czasowo zużycie energii poprzez zwiększenie zużycia CPU. Zwiększone zużycie energii jest pośrednio groźne dla środowiska i może zwiększyć zużycie węgla służącego do jej generowania, co z kolei zwiększa zanieczyszczenie i może powodować groźne choroby. Jeżeli Ci to przeszkadza lub z komputera zaczyna wydobywać się dym - czym prędzej opuść stronę.