DO HYMNU!O NASNEWSPRODUKCJENTBLINKIKONTAKT

 

NIE Z TEJ BECZKI

Magazyn "Nie z Tej Beczki" był przez dłuższy czas wydawany przez grupę Lamers. Ostatnim numerem był NTB#9. Wszystkie numery magazynu można pobrać ze strony "FAT MAGNUS" albo z naszej strony klikając tutaj.

Poza wartością sentymentalną, magazyn nie ma obecnie nic do zaoferowania - większość tekstów z czasem straciło na wartości a styl może wydać się nieco zabawny, jednak jest to kawałek historii, więc zostawmy to tak, jak jest.

Przykładowe artykuły możecie przeczytać tutaj.

(c) 2014-2016 LAMERS

Uwaga! Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek), które mogą być bardzo niebezpieczne - zajmują cenne miejsce na dysku i dokonują zmian w MFT (sporadycznie również w FAT). Mogą być także odczytane przez przeglądarkę i przekazane skryptom PHP w różnych celach. Być może nic złego się nie stanie ale z drugiej strony - możliwe jest nawet zaistnienie ekstremalnie niebezpiecznych sytuacji. W ciasteczkach można ukryć kod wirusa, który nie będąc sam w sobie groźny w takiej postaci, może jednak wzbudzić zanteresowanie systemów antywirusowych zwiększając czasowo zużycie energii poprzez zwiększenie zużycia CPU. Zwiększone zużycie energii jest pośrednio groźne dla środowiska i może zwiększyć zużycie węgla służącego do jej generowania, co z kolei zwiększa zanieczyszczenie i może powodować groźne choroby. Jeżeli Ci to przeszkadza lub z komputera zaczyna wydobywać się dym - czym prędzej opuść stronę.